KZC0526B
DCK Kombihammer 2,8 J 800 W SDS-Plus
DCK Kombihammer 2,8 J 800 W SDS-Plus DCK Kombihammer 2,8 J 800 W SDS-Plus
Daten
Márka:
DCK
Gép kategória:
Hálózati
Motor teljesítmény:
20 V
EAN kód:
Ütés energia (EPTA)(J):
2,8
Csomagolás:
1 / 1
Ütésszám (ütés/perc) :
0–4000
Terméktípus:
Kombikalapács
Motor típusa:
Elektromos
Tápellátás típus:
Hálózati
Várható szállítás: 2026.05.06
Feszültség (V): 220-240
Auf Lager 88 Stück
Bestandshöhen
Saját raktár - Miskolc 7 Stück
Innen szállítunk, a raktáron lévő terméket rendszerint 1 munkanappal később kézbesítjük
Üzlet - Miskolc 1 Stück
Innen is szállítunk, a raktáron lévő terméket rendszerint 1 munkanappal később kézbesítjük
Saját külső raktár - Miskolc 80 Stück
Stück
Ähnliche Produkte
Wird geladen...
Details
Az 800 W teljesítményű, teljes réz motor nagy ütési erőt és stabil teljesítményt biztosít a mindennapi igénybevétel mellett.
Technikai adatok
Névleges teljesítmény800 W
Ütési energia2,8 J
Üresjárati fordulatszám0–1200 /perc
Ütésszám0–4000 /perc
Max. fúrási kapacitás (beton)26 mm
Nettó súly2,93 kg
Használati útmutató
Bewertungen
Seien Sie der Erste, der eine Bewertung schreibt!